Газета "Комуніст"

 на головну  |  останній номер | рус.  написати листа | на головну сторінку 

Цитата

АТО:
КОРРУПЦИЯ ВОЙНЫ


«Если в этой войне и дальше будут крутиться огромные деньги, она не закончится никогда»
Подробнее...

Наші рубрики

Hot News


Реабилитация ОУН УПА ›››

Фотоальбоми

Події.Факти

Шахта знову працює
Знову приступила до роботи шахта «Прогрес&ra Детальніше…


Бюджет-2015 під диктовку МВФ
19 грудня спікер Верховної Ради України Володимир Детальніше…


Розкрадачам перешкод не буде
До речі, проект Держбюджету України на 2015 рік не Детальніше…


Алхіміки в Нацбанку
Середньовічні алхіміки прагнули перетворити свинец Детальніше…


«Полювання на відьом» відкрили в ефірі
Новий секретар РНБО Турчинов має намір почати акти Детальніше…

Карикатури

Рисунок Анатольия Пономаренко

Сайти КПУ

Коммунистическая партия Украины.

Комуністична партія України. Київський міський комітет.

Депутатська фракція Комуністичної партії України. Верховна Рада України.

Ленинский коммунистический союз молодежи Украины

Газета "Советская Луганщина"

Газета Криворожской городской организации Компартии Украины

Интернет-газета Информационного аналитического агентства «КОМИНФОРМ»

Газета Время.УА

Запорожский областной комитет Компартии

№ 10     06/02/12 01:27

Коли викинемо троянського коня?


...греки, як спаливши Трою,

Зробили з неї скирту гною...

І.П. Котляревський, «Енеїда»

 

У поемі Вергілія «Енеїда» описана сумна доля Трої після того, як троянці затягнули до себе в місто «подарунок» ворогів - величезного дерев'яного коня з воїнами всередині. Україна нині - практично Троя. Ми самі затягнули у свою країну подарунок ворогів - лжедемократію. І замість багатої, процвітаючої, справді незалежної соціалістичної України одержали зубожілу, вимираючу, «незалежну», котра, зате, кайфує під голкою МВФ. А підсунули нам цього «коня» покидьки, перевертні, відступники й зрадники, які розвалили СРСР.

У череві цього «коня» вирує всіляка нечисть. Першим вивалилося «маємо те, що маємо». А потім прорвало: творець злочинницької приватизації й знищення колгоспів та радгоспів; «ці руки ніколи не крали»; смердючий потік олігархів, депутатів-нахлібників, злочинців-прем'єр-міністрів; фашизм, проституція, наркоманія, жахаюча аморальність та інші «принади» капіталістичного «коня».

Нарешті народ одержав нового гаранта й зрадів, бо з місця в кар'єр було заявлено, що «Донбас порожняк не жене, а пацан сказав - пацан зробив». Але радість була недовгою. Дії гаранта пішли врозріз із його передвиборними обіцянками й мало чим відрізнялися від «роботи» попередників. Продовжуються згубний для України євроблуд, ускладнення відносин із братньою Росією, безкарний розгул фашистів, героїзація покидьків-націоналістів, принижене стояння країни в колінно-ліктьовому положенні перед МВФ. Мало того, у гаранта виявилися ознаки чи то султана, чи то халіфа багдадського. Це й розкіш Межигір'я, це й династичні принципи створення «команди».

Народ захвилювався, і поширилися нехороші чутки: мовляв, цар (чи то пак президент) несправжній - його підмінили змовники. Але «міністр вихвалянь халіфа» в особі пані Ганни поспішив заспокоїти й просвітити темний народ: «Як усе це має сприймати суспільство? Треба просто вірити президенту. Вірити, що він робить усе, аби завоювати для своєї країни кращі умови...»

І відразу стало зрозуміло, що президента ніхто не підмінював. І перші троє були справжнісінькими. Просто всі чотири гаранти - це зовні різні клони отого «ПРЕЗИДЕНТА-ОЛІГАРХА». Тому нічого дивуватися й чекати якихось змін на краще.

А Захід продовжує повчати, як і чим нашого «коня» годувати, щоб він якомога швидше перетворив Україну на «скирту гною».

 

 

І наш довірливий і добрий народ продовжує набивати черево «коня», голосуючи за все тих же олігархів, перевертнів і націоналістів. Якщо буде так і далі, то вже невдовзі український народ буде занесений у Червону книгу, а потім взагалі зникне.

У результаті бурхливого метеоризму на виході із «коня» чути крики: «Слава Бандері!», «Смерть москалям!», «Волю Юлі!» Практично безперервно звідти лунають мантри: «Пенсії в народу дуже високі!», «Бюджет порожній!», «Тарифи для народу надто низькі!», «Лопати в руки!», «Казнокрадство й грабіж народу - не злочин!»

Доля України знаходиться в руках стандартного президента-олігарха. Яку дорогу він вибере? Шлях виконання волі народу й дотримання його інтересів? Чи інший - шлях боротьби із власним народом для задоволення особистих інтересів, амбіцій і гонору? Вибір визначений через жорстокі капіталістичні закони. Талановитий американський письменник О. Генрі в оповіданні «Дороги, які ми вибираємо» дуже точно описав сутність капіталістів, яка складається з холодної жорстокості й невблаганної жадібності. Нажива й гроші для них вищі від усіх моральних принципів. Тому будь-який президент-олігарх завжди говоритиме народові: «Болівару не знести двох».

Уже давно час нам викинути на смітник історії ворожого троянського коня з усім його вмістом. І тільки тоді буде можливою побудова суспільства з високою мораллю й моральністю, з міцною економікою, з рівноправністю й народовладдям.


Автор:Валентин Разинський
друкувати

Архів номерів

у цьому місяці: 0

Hot News

Nato
Україна проти НАТО ›››

Передплата

Передплатити наше видання через Інтернет можна на сайті ДП «Преса» www.presa.ua за допомогою сервісу «Передплата On-line»

Додай Нас

Натискай (Ctrl+D) чи

BONUS-News

31/01 13:48 
Пётр СИМОНЕНКО: КПУ предлагает план, который даст возможность выйти из ситуации мирным путем
Вот уже неделю центр Киева живет в осадном положении. Коктейли Молотова, горящие покрышки и люди в противогазах стали, к сожалению, новой визитной карточкой столицы. И завершения силового сценария пока что не видно ›››

31/01 13:46 
МЫ ПОМНИМ! ДЕНЬ ПАМЯТИ ЖЕРТВ НАЦИЗМА!
27 января по решению Генеральной Ассамблеи ООН во всем мире отмечают Международный день памяти жертв Холокоста, или День памяти жертв нацизма ›››

31/01 13:37 
В КАКУЮ ЕВРОПУ НАС ТЯНЕТ ОППОЗИЦИЯ
Украина славится майданами. На этот раз евро. Такого грандиозного обмана Украина еще не знала. Сотни тысяч людей выведены на площади с мечтою немедленного обретения европейских стандартов жизни ›››

26/11 13:34 
Нужны ли народу Украины Европейские стандарты бытия?
Другими словами, надо ли народу Украины вступать в Европейский союз, НАТО и другие западные евро-американские союзы? Ответ был бы прост, если бы украинский народ, был един и жил бы по единым законам, как это было в советское время ›››

26/11 13:31 
Кто заказал запрет Компартии Украины ? Или очередной заказ партии власти ?
Группа в составе экс-депутата Ю.Кармазина, нардепа от УДАРА Э.Гурвиц, лидера «Братство» Д. Корчинского и автора бандеровских песен А. Мухарского предложили провести референдум о полном запрете Компартии Украины ›››

Популярні

Кандидаты в народные депу...(33213)
Про Голодомор 1932 – 1933...(28410)
135 пыток, применяемых го...(24181)
Разрушающие умы(23444)
ЗЕМЕЛЬНЫЙ ПАЙ ИМЕЙ, но и ...(22531)
Голод в Украине 1932-1933...(19761)
СТОМАТОЛОГ ВАСИЛИЙ НАГУРН...(19190)
"В ногах правда есть!", -...(17226)
Пётр СИМОНЕНКО: Программн...(15196)
Кто заказал запрет Компар...(13400)
Пётр СИМОНЕНКО: КПУ предл...(12965)
"Корреспондент": Почему ф...(12459)
ПРЕСТУПЛЕНИЕ БЕЗ НАКАЗАН...(11703)
"Чернобыль: последние 56 ...(11478)
ЛЬГОТЫ ВДОВАМ(11282)
Тотальное йодирование: по...(11077)
Бессмертный Каменяр(10448)
ТЕНИ НА ЧЕРНОЙ МАНТИИ(10229)
Коммунисты внесли закон о...(9951)
Чисто милицейское убийство(9886)

Наш банер

Газета "Комуніст"

Посилання

Газета Советская Россия
Газета Правда
ЦЕНТР политического ...

Погода

Підтримка

Рейтинг@Mail.ru
 
 ©2005-2015  Газета "Комуніст"
Про Нас | Передплата на друковане видання | Мапа сайту | Правила | Зворотній зв'язок | стрічка новин